O FIRMIE

Działamy na szczecińskim rynku reklamowym od 1999r, w ciągu tych kilkunastu lat zrealizowaliśmy tysiące różnorodnych projektów reklamowych – prac, zwanych potocznie reklamą wizualną. Od 2005 roku prężnie działamy w sektorze usług druku wielkoformatowego na Pomorzu Zachodnim – na początku za pomocą plotera Mutoh Rockhopper II 64', a od jesieni 2006 roku drukujemy również na 2,5 metrowej maszynie solwentowej Mutoh Osprey. W sierpniu 2007 nasz park maszynowy zasiliła nowa drukarka OCE 7075, drukująca w technologii UV, zarówno na materiałach płaskich, jak i rolowych. W 2010 roku nabyliśmy najbardziej wydajny I dokładny ploter solwentowy ValueJet Mutoh. Od września 2011 posiadamy możliwość drukowania białego koloru dzięki Ploterowi płaskiemu UV – Oce Arizona 360T, dzięki któremu osiągamy fotograficzną jakość wydruku. Na początku 2014 roku zakupiliśmy nową drukarkę firmy HP, która drukuje atramentem Latexowym w rozdzielczości 1200x1200dpi. Ma ona możliwość druku bardzo intensywnym czarnym kolorem i z wysokim połyskiem! Maksymalna szerokość druku to 155cm. Maszyna charakteryzuje się wydrukiem, którego nie trzeba suszyć i który jest gotowy do użycia od razu. Idealna maszyna do druku na tkaninach, papierze, folii i nośnikach niepowlekanych.

Własny park maszynowy, pracownia graficzna, profesjonalne ekipy wykończeniowe i montażowe pozwalają nam na kompleksową, samodzielną realizację większości prac zlecanych przez Klientów. Polecamy profesjonalne oznakowanie pojazdów – oklejamy samochody folią wylewaną, wykonujemy każdy rodzaj aplikacji na autobusach i tramwajach komunikacji miejskiej na terenie całego Pomorza. Współpracujemy z SPA “Klonowica” Sp. z o.o. w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowej na autobusach.


Druk wielkoformatowy Arizona Druk wielkoformatowy Arizona Druk wielkoformatowy Arizona Druk wielkoformatowy Arizona Druk wielkoformatowy Arizona
Druk wielkoformatowy Mutoh Osprey 120
PARK MASZYNOWY

Systematycznie wdrażamy nowe technologie i wytwarzamy dla Klientów produkt zgodny z najwyższymi standardami jakości i techniki. Realizowanie produktów, które w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów, możemy osiągnąć nie tylko za pomocą nowoczesnych maszyn, ale przede wszyskim dzięki wysoce wykwalifikowanym pracownikom.


Oce Arizona 360XT

Zamknij
 • druk UV
 • fotograficzna jakość obrazu z ostrością, wyrazistość tekstu drukowanego czcionką już od 2 pt. uzyskiwana dzięki nowemu trybowi drukowania High Defintion
 • rozmiar max. mediów 250 cm szer. x 305 cm dł. x 48 mm gr.
 • drukowanie do samej krawędzi
 • możliwość druku na wielu nośnikach, takich jak: samoprzylepny winyl, bannery winylowe, płótno i inne materiały tekstylne, jak również różnorodne papiery do stosowania w pomieszczeniach i poza nimi, a także na sztywnych mediach - płytach meblowych, aluminium, drewnie , plexi, szkle itd...
 • tworzenie aplikacji podświetlanych, zmiennych (dzień - noc) oraz półprzezroczystych
 • wybór sposobu użycia białego atramentu daje elastyczność w tworzeniu szerokiego wachlarza aplikacji na zróżnicowanych powierzchniach (jako pierwszy kolor, jako ostatni lub pomiędzy kolorami, jako kolor punktowy lub jako jednolicie pokryta cała warstwa, nakładanie w jednej lub dwóch warstwach)

InfoTEC CNC

Zamknij

Maszyna InfoTEC 4121 E przeznaczona jest do frezowania 2D, 3D różnych materiałów poddających się obróbce skrawaniu ze szczególnym uwzględnieniem materiałów takich jak: kompozyty, pleksa, dibond, tubond, PCV, ABS, teflon, poliamid, żywica LAB, PRO LAB, korian, aluminium, mosiądz, brąz, stal konstrukcyjna (grawerowanie), mdf, hdf, płyta wiórowa, sklejka, drewno lite, inne materiały drewnopochodne .
 • Wymiary pola roboczego maszyny: X:2100mm Y:4100mm
 • Skok głowicy w górę - oś Z: 250mm

HP DESIGNJET L26500

Zamknij
 • druk: Technologia termiczna HP Inkjet
 • typ mediów: elastyczny, nawijanie z roli na rolę
 • maksymalna szerokość zadruku: 155 cm
 • liczba wkładów drukujących: 6 (Cyan, Magenta, Yellow, blacK, Lt. Cyan, Lt. Magenta)
 • nośniki: folie, fototapety samoprzylepne, tapety, tkaniny, papiery, siatka z podkładem, banery, canvas i wiele innych
 • po utrwaleniu warstwa tuszu jest zarówno elastyczna jak i odporna na ścieranie. Wydruk jest suchy, trwały i bezwonny. Wydruki tuszami lateksowymi mogą mieć kontakt z żywnością oraz być stosowane tam gdzie zapach ma znaczenie - sklepy, punkty sprzedaży, centra handlowe czy wręcz place zabaw, przedszkola, szpitale.